Про нас

 "Благословім! Той дивний стан душі,
коли у ній народжується слово..." 

Мамина криниця… Слова звучать дзвінко, лагідно, з любов’ю. Саме під такою назвою з лютого 1999 року при центральній міській бібліотеці діє літературно-мистецька вітальня. Вона об’єднує людей однієї мети, духовно багатих, творчо обдарованих, тих кому не байдуже минуле, сучасне, майбутнє нашої держави.

         Уже більше двадцяти років живить джерельною водою духовності і людяності, додає снаги залюбленим у слово і мистецтво літературно-мистецька вітальня «Мамина криниця», котра  продовжує традиції клубу «Барви слова» та діє при центральній міській бібліотеці Нововолинської ЦБС.  Вона об’єднала навколо себе творчу еліту міста, згуртувала поетів, які щедро діляться своєю майстерністю, умінням творити красу українського слова. Саме тут розкриваються справжні таланти.

 Про те, що місто Нововолинськ має своє творче обличчя і культурно-мистецьке життя в ньому постійно нуртує, красномовно засвідчили талановиті літератори, яким випала честь бути представленими в першому випуску альманаху «Мамина криниця». Багато з них мають у своєму творчому доробку видані збірки поезій. Своїм словом вони несуть для людей прекрасне, сіють у душах великий трепет любові і ніжності, щастя і радості, печалі і скорботи.

Учасники літературного об’єднання беруть активну участь у різних соціокультурних заходах бібліотеки: вечорах пам’яті, ювілейних вечорах, презентаціях книг, поетичних вернісажах, літературних годинах  та інших.

Літературно-мистецька вітальня на сайті Клубу Поезії журналу «Дніпро» має особисту сторінку. Отже, члени вітальні мають можливість представляти свої твори на всеукраїнському та  всесвітньому рівнях.

У планах вітальні  багато творчих задумів. Тож запрошуємо  шанувальників поетичного слова  на засідання, котрі відбуваються щомісяця другого вівторка, адже у нас є можливість творчо реалізуватися тим, хто відчуває в собі  натхнення і  бажання створювати поезії і ділитися  ними.
         В 2011 році видано перший випуск поетичного альманаху "Мамина криниця".  Це перша спроба в одній книжці представити шанувальникам поетичного слова мистецтво тих, хто творив і творить у царині її величності «Поезія».
       
        Поезія очищає душу, робить людину духовно прекрасною, отож:

Зайдіть у Храм Чужої Самоти, -

Де в римах закодована молитва

До світла, до добра, до чистоти, -

І скресне лід будення - суєти,

І серце причаститись повелить Вам…

Зайдіть у Храм Поезії святий…

                                            
                                                 Л. Б. Приступа – провідний бібліотекар
                                               центральної міської бібліотеки,  
                                           заступник голови літературно–мистецької
                                           вітальні «Мамина криниця».


Немає коментарів:

Дописати коментар