неділя, 17 березня 2024 р.

Відбулася презентація поетичної збірки Людмили Галінської

17 березня в рамках Національного тижня читання  «Всі ріки течуть додому» відбулося чергове засідання літературно-мистецької вітальні «Мамина  криниця».

Ім’я Людмили Галінської  ще мало відоме  серед поціновувачів поетичного слова у рідному місті Нововолинську,  хоча живе і працює вона тут уже понад сорок років. Найбільше її хобі – написання власних віршів.  Довго вагалася пані Людмила, поки почала друкувати свої вірші у Фейсбуці. Та, як виявилося, саме це посприяло видачі першої збірочки, що носила назву «Гербарій втраченого раю». Її вірші  так  припали до душі емігранці з України, котра довго вже живе у Канаді, що та вирішила зробити приємний подарунок і  за власний кошт  видрукувала цю книгу.  А цьогоріч побачила світ нова поетична збірка під назвою «12 ключів до раю», в якій автор зібрала вірші про красу та неповторність  кожної пори року.

Скромна  жінка довго не погоджувалася провести презентацію нової збірки. І все ж таки сьогодні, 17 березня, Людмила Галінська  у колі таких, як і сама, закоханих у поезію людей, мала можливість розповісти про те, що спонукало її до творчості. До речі, жінка має і ряд інших захоплень, зокрема любить вишивати, її також манять акварелі.

Ділилися думками і прочитали ряд її віршів учасники заходу, серед яких і колеги по роботі та друзі Людмили Галінської, який організувала і  провела бібліотекар Людмила Турик. Вони наголошували на самобутньому стилі написання віршів, в  яких прослідковується краса і неповторність  кожної пори  року.  Звернули увагу і на  фантазійні сюжети, мрійливі та вишукані  персонажі, які зачаровують читача уже з перших рядків.
Час у колі однодумців збіг швидко. Серед постійних відвідувачів того дня були й зовсім нові люди, які неодмінно в недалекому майбутньому  поповнять ряди членів літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця».

                                                                                    Бібліотекарка Людмила Турик

Немає коментарів:

Дописати коментар